aarset Opublikowano 30 Listopada 2014 #11 Opublikowano 30 Listopada 2014 Poszukaj na forum tematów o sinicach (cyjanobakteriach). Z opisu wynika, że te plechy na piasku to właśnie to. Może jakieś zdjęcie?
DeeM Opublikowano 30 Listopada 2014 Autor #12 Opublikowano 30 Listopada 2014 Tu na skale, nie wiem czy to to samo Swoją drogą, znacie jakąś lepszą drogę wstawiania zdjęć na forum, ewentualnie jakiś inny lepszy serwer, ten jakoś do mnie nie przemawia, był po prostu pierwszym, który zadziałał
eljot Opublikowano 30 Listopada 2014 #13 Opublikowano 30 Listopada 2014 Piękne sinice . Tematów jak się tego pozbyć jest wiele, poszukaj i do dzieła.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się