LECHPL Opublikowano 2 Listopada 2014 #1 Opublikowano 2 Listopada 2014 Akwarium 450 l (150x50x60) Filtracja JBLe1501 Greenline, Aquel turbo 1500 Oświetlenie obudowa wromak (narazie) Tło i skały własna produkcja Podłoże piasek kwarcowy ok. 1mm Obsada: 1) Copadichromis ivory undu ref 4+2 2) Aulonocara jacobfreibergi eureka color 2+3 3) Aulonocara stuartgranti usisya 2+3 Rybki pływają od połowy września.
tyshek Opublikowano 2 Listopada 2014 #2 Opublikowano 2 Listopada 2014 Ciekawy zbiornik. Filtracja nie będzie za mała? Pytam bo dokładnie takie same filtry miałem w 300 l.
eljot Opublikowano 2 Listopada 2014 #3 Opublikowano 2 Listopada 2014 Ciekawe, szkoda tylko że robiąc tło nie przewidziałeś, iż ta ścianka po lewej jest trochę za wąska i sprzęt zza niej wygląda .
LECHPL Opublikowano 3 Listopada 2014 Autor #4 Opublikowano 3 Listopada 2014 Maskowanie z boku robione było pod wewnętrzny aqua nowa ale niestety popisał się taką kulturą pracy że wylądował na strychu ,coś tam jeszcze wymyśle może drugi kubełek ? Z filtracią narazie wszystko gra ,parametry git woda też ,zdjęcie robiłem po podmianie a pozatym trawy prawie leżą .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się