rallyfahrer Opublikowano 18 Października 2014 #1 Opublikowano 18 Października 2014 Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Grzesiek, jestem z Jeleniej Góry. Akwarystyką interesuję się od dzieciństwa, do tej pory miałem kilka baniaków ogólnych. Zawsze obiecywałem sobie, że jak dorobię się własnego "M" to będę miał wymarzone akwarium biotopowe. W międzyczasie zamarzył mi się biotop Malawi, więc postanowiłem odwiedzić to zacne forum i trochę poczytać. Tak z Waszą pomocą akwarium stoi od początku marca i cieszy moje oko. Szkło: 240l (panorama) Podłoże: Piasek kwarcowy biały Kamienie: Serpentynit ze Strzegomia ok. 30kg Tło: Czarna folia samoprzylepna filtracja: Biolog - Fluval 304 (ceramika), mechanik - HW-302 (gąbka, włóknina i zeolit) Oświetlenie: Sylvania AQUASTAR 30W + LED (planowana zamiana w całości na LED) Obsada: Labidochromis sp. Perlmutt 1+3 Labidochromis caeruleus "Yellow" 2+4 Melanochromis cyaneorhabdos - Maingano 2+5 Pozdrawiam
mathias Opublikowano 18 Października 2014 #2 Opublikowano 18 Października 2014 Witaj Fajnie, że dołączyłeś do Nas! Obsada równie fajna
stan Opublikowano 19 Października 2014 #3 Opublikowano 19 Października 2014 Witamy cie w klubie ! Jak dla mnie należą Ci się brawa, że bez zbędnych pytań tylko samo czytanie pozwoliło Ci stworzyć ciekawy baniak jak i odpowiednio dobrana obsadę.
rallyfahrer Opublikowano 21 Lutego 2016 Autor #5 Opublikowano 21 Lutego 2016 Witam wszystkich. Przyszedł czas na zmianę zbiornika, oczywiście na większy W związku z tym mam pytanie. Ze względu na metraż oraz wymiar szafki pod akwarium mogę sobie pozwolić na dno o wymiarach 150x50, więc mam dwie opcje - 375l albo wyższe 450l. Co doradzacie ?
Jargos Opublikowano 21 Lutego 2016 #6 Opublikowano 21 Lutego 2016 375l albo wyższe 450l. Co doradzacie ? to jest pytanie retoryczne ! jeszcze pomyśl dobrze nad długością i szerokością
MatiK Opublikowano 21 Lutego 2016 #7 Opublikowano 21 Lutego 2016 Jeśli naprawdę nie możesz wstawić dłuższego i szerszego to oczywiście wysokość 60
egon44 Opublikowano 21 Lutego 2016 #8 Opublikowano 21 Lutego 2016 Siemanko :mrgreen: Obsada jak najbardziej ok ,oraz z opisów kolegów wynika że masz fajny baniak,jednak nie mogę nic powiedzieć bo nie odtwarza fotek ...
MatiK Opublikowano 21 Lutego 2016 #9 Opublikowano 21 Lutego 2016 Obsada jak najbardziej ok ,oraz z opisów kolegów wynika że masz fajny baniak,jednak nie mogę nic powiedzieć bo nie odtwarza fotek ... Andrzej popatrz na daty i przeczytaj posty dokładnie
egon44 Opublikowano 21 Lutego 2016 #10 Opublikowano 21 Lutego 2016 Andrzej popatrz na daty i przeczytaj posty dokładnie Ha dobre,ale bania ,patrzyłem na dzisiejsze wpisy a nie zauważyłem starych dat ... Ale dzięki za czujność ...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się