mooh Opublikowano 24 Września 2014 #1 Opublikowano 24 Września 2014 Dzień dobry, Jestem nową użytkowniczką forum i chciałabym się przywitać. Akwarium dopiero w planach - dana córce, zapalonej przyrodniczce, trzy lata temu obietnica musi w końcu zostać spełniona. Przyznaję, nie bez mojego własnego entuzjazmu. Od trzech dni czytam artykuły i posty na forum, chłonę wiedzę, choć jej ogrom zaczyna mnie przytłaczać. Ale nie od razu Rzym zbudowano. Powoli, małymi kroczkami, byle do celu. W planach akwarium dość spore, jak na "moje pierwsze Malawi", bo 150x50x60h. Może uda się wepchnąć nieco dłuższe. Jestem w tej dobrej sytuacji, że pokój, w którym ma stać, jest na razie pusty. Nie mam natomiast nieograniczonych funduszy. Będę musiała rozłożyć prace na etapy. Czy pytania można zadawać w tym wątku? Bo mam mnóstwo, ale na razie podstawy, czyli mebel pod zbiornik. Pierwsze pytanie związane z pierwszym etapem - od jakiej wielkości akwarium (plus nieco kamieni do wystroju, reszta ze styropianu) szafka musi mieć spawany stelaż? Czy szafki kuchenne z IKEI skręcone razem i postawione na płycie OSB (na podłodze parkiet, który nieco "płynie"), ze wspólnym blatem, dadzą radę? mooh
harisimi Opublikowano 24 Września 2014 #2 Opublikowano 24 Września 2014 Tutaj się tylko przedstawiamy i witamy. Witam serdecznie . Co do pytań to trzeba zadawać je w odpowiednich działach. ma to tez taki plus że wsród nas sa osoby które lubią wspomagać jakiś wybrany dział i tam szybko znajdą to o co będziesz pytać.
stan Opublikowano 24 Września 2014 #3 Opublikowano 24 Września 2014 Witamy cię serdecznie na naszym forum.
Shiroki Opublikowano 24 Września 2014 #4 Opublikowano 24 Września 2014 Można się tutaj wszystkiego nauczyć :-) Witaj i pytaj. Wielu z nas jest tutaj po to by odpowiadać na takie pytania, bo sami tutaj uzyskali wiele odpowiedzi. Takie akwarium jest całkowicie ok. Pod takie akwarium trzeba dokupić jeszcze szafkę :-) Pytaj w odpowiednich działach, jak napisał Prezes i opowiadaj jak Ci idzie budowa pierwszego Malawi
mooh Opublikowano 24 Września 2014 Autor #5 Opublikowano 24 Września 2014 Dziękuję za miłe słowo na powitanie, a z pytaniami uciekam do odpowiednich działów
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się