RAI3 Opublikowano 18 Września 2014 #1 Opublikowano 18 Września 2014 Witam, Swoją przygodę z pyszczakami zacząłem dawno, dawno temu poczynając od 1 akwa a na hodowli zarobkowej kończąc. Przez ostatnie 5 może 6 lat miałem trochę przerwy z przyczyn różnych , ale dość lenistwa.... Akwa 200x60x50 tło w przygotowaniu -cx5 styropian palony( wersja nieostateczna:)) ) , kamienie- jak wcześniej , filtracja narurowa 3 korpusy+fbf - a tam cud miód malina Azoo activ filter 4in1( gdzieś ktoś już to testuje na forum ) , piasek z piaskownicy .
harisimi Opublikowano 18 Września 2014 #3 Opublikowano 18 Września 2014 Startujesz z godnym szkiełkiem ... życzę udanego i owocnego powrotu.
RAI3 Opublikowano 19 Września 2014 Autor #4 Opublikowano 19 Września 2014 Zobaczymy jak się to wszystko potoczy ....
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się