Skocz do zawartości

jaka obsada do 200l


paci21

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie upragnione malawi mam w domku.... pewnie dużo by znawców co zapominali jak zaczynali dużo tu poprawiło i dla nich piszę obsadę jaką mam:

7żółtych

7 pomarańczowe

7 niebieskich

6 papuziatych

7 baiło-czarno-żółtych

a dla tych pomocnych użytkowników którzy byli bardzo wyrozumiali i pomogli naprawdę wiele razy serdeczne podziekowania i zakup był następujący (troszkę wymuszony tym co było)

7 szt. Labidochromis caeruleus (pyszczak yellow)

7 szt. Melanochromis cyaneorhabdos (maingano)

7 szt. Maylandia Estherae (red red)

6 szt. Aulonocara Fire Fish

7 szt. Melanochromis auratus (Pyszczak złocisty )

o ile czegoś nie pomyliłem

wiem że jest ich za dużo ale są maluteńkie a czas pokaże i zrobi swoje.... nie wiem ile samic i samców bo są zbyt młode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tu do wyboru wszystkich gatunków......

to nie warszawa a przebyłem awal drogi.....

moge teraz zaobserwowac ich zachowanie itp. a jak zajdzie potrzeba wybiore najlepsze

yellow i rer redy widze że są naprawdę spokojne

fire fish pływają całe fajnie ławicami

nie pamiętam i może się pomyliłem z nazwą tyc czarno bioło żółtych :P są ładne ale widze że maingano porobiły sobie ukrycia i strasznie ich bronią..... podobają mi się ale gonia inne...

możecie pisać co uważacie i tak dziekuje za pomoc dotychcasową ale już mam obsadę przepraszam żą błędy ale świadomie wybrałem 5 i przekonam się na własnej skórze i czase też pokaże

wstawię foty jak będę tylko mógł to okarze się czy nie pomyliłem nazw....a co do ilości to nie wiem jaka bedzie ilość samców i kupiłem więcej

-- dołączony post:


wiem i to mnie boli ale prędzej czy później będę musiał.....

albo wymienić akwarium heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt troszkę dałem się namówić a w sumie te fire fish dostałem gratis tak wyszło

po kilku godz obserwacji będę chciał zrezygnować z mingano bo robią zamęt w moim zbiorniczku ..... niebieski mile ubarwia akwa skor i tak musze z czegos zrezygnowac wybieram ta o robią zamęt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, forma tekstu, jego poprawność gramatyczna oraz wszechobecne literówki to brak szacunku dla Nas. Po drugie, tok rozumowania i umyślne znęcanie się nad rybami jest dla mnie nie do przyjęcia. Te dwa argumenty uniemożliwiają mi prowadzenie dyskusji w tym wątku. Życzę powodzenia w pseudohodowli. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy doradzał bys kupił yellowa i maingano.. Tak zrobiłeś ale dołożyłeś 3 gatunki. To już jest totalne przegięcie. To że ryby są jeszcze małe nie ma znaczenia.. Sam piszesz że maingano juz robi zamęt w twoim zbiorniku a sam nawet niewiesz co kupiłeś .. . Maylandia Estherae (red red) ,Aulonocara Fire Fish, Melanochromis auratus to agresywne pyszczaki i zdecydowanie nie do twojego zbiornika.. Przy takiej długości nawet nie ma jakiekolwiek opcji byś któryś z tych gatunków zostawił u siebie w akwa. Oddaj wszytsko a zostaw yellowa i maingano. Inaczej bd co chwile łowił trupki znecając sie nad rybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.