gareth1978 Opublikowano 19 Lipca 2014 #1 Opublikowano 19 Lipca 2014 Witam,czy to na zdjęciu to okrzemki?nie jestem pewien i chciałbym abyście potwierdzili.Jeżeli tak to powinny się zamienić na zielone?Robić coś z tym czy zostawić?Przyznam ,że mi się to za bardzo nie podoba.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Lipca 2014 #2 Opublikowano 19 Lipca 2014 ..zaczynają się pojawiać okrzemki. Zajrzyj tutaj: http://forum.klub-malawi.pl/slimaki-military-helmet-poradzilem-okrzemkiem-glonami-t23610.html 1
Slawek-meszek Opublikowano 19 Lipca 2014 #3 Opublikowano 19 Lipca 2014 Kolego, wystarczy dać na wyszukiwarkę i zobacz co wyskakuje, http://forum.klub-malawi.pl/search.php?searchid=475116 Poczytaj proszę jest tego naprawdę dużo. Pozdrawiam
gareth1978 Opublikowano 19 Lipca 2014 Autor #4 Opublikowano 19 Lipca 2014 Panowie nie byłem pewny,chciałem potwierdzenia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się