dejv89 Opublikowano 20 Czerwca 2014 #1 Opublikowano 20 Czerwca 2014 Witam Serdecznie wszystkich! chciałem pokazać moje nowe 450l, wczesniej mialem tylko 200l no a teraz cos troszke wiekszego, jeszcze nie wszystko skonczone no ale juz moge pokazac. Wysle fotki jakie mialem wczesniej 200l i teraz te Nowe. Pozdrawiam
Bezprym Opublikowano 20 Czerwca 2014 #2 Opublikowano 20 Czerwca 2014 Dorzuć trochę większych kamieni ,bo troszkę jest pustawo.
dejv89 Opublikowano 20 Czerwca 2014 Autor #3 Opublikowano 20 Czerwca 2014 zgadzam sie z toba ze jest pustawo dlatego na weekend ide cos poszukac bo wczesniej za bardzo czasu nie mialem.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się