Bondzik04 Opublikowano 3 Czerwca 2014 #1 Opublikowano 3 Czerwca 2014 Wita wszystkich skończyłem właśnie przygodę z roślinami(dam zdjęcie mojego ostatniego rosliniaka) i spróbuje teraz swoich sił w Malawi Akwarium 240l Juwel Filtr JBL E1501 wypełniony ceramika i bio balami Aquael FZN 3 Mechanik Grzałka 200w Dekoracje piasek kwarcowy i kamień Światło 2x40w Chwilowo będzie zmiana na coś ledowego Parametry testy w drodze Obsada chyba mbuna muszę zajrzeć do działu obsady bo jeszcze nie wiem Akwarium zalane wczoraj wiec narazie czekam i czytam forum oceńcie sami jak to wygląda i doradźcie jeśli coś trzeba zmienić
Andrzej Głuszyca Opublikowano 3 Czerwca 2014 #2 Opublikowano 3 Czerwca 2014 ...nie działają podane przez Ciebie linki:( ....już jest ok.Zdjęcia są widoczne. Możesz grzałkę położyć na piasku za kamieniami i nie będzie widoczna .Nic się nie stanie! A roślinne piękne!!!
Bondzik04 Opublikowano 28 Lipca 2014 Autor #3 Opublikowano 28 Lipca 2014 Pierwsi mieszkańcy dotarli czekam na resztę obsady
karbeti Opublikowano 30 Lipca 2014 #6 Opublikowano 30 Lipca 2014 Ładnie urządzony zbiornik ale poprzedni roślinniak też nie w kij dmuchał.
JemioloSeba Opublikowano 30 Lipca 2014 #7 Opublikowano 30 Lipca 2014 Czym to tło tak porasta? Lejesz do wody jakąś odżywkę dla glonów?
Bondzik04 Opublikowano 30 Lipca 2014 Autor #8 Opublikowano 30 Lipca 2014 leje 5ml na tydzien symfoni złotej i glonom to odpowiada
Marco13 Opublikowano 31 Lipca 2014 #9 Opublikowano 31 Lipca 2014 Piękne akwaria :-) A co to za kamyczki?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się