Skocz do zawartości

NLS zakup grupowy


Gość pemergency

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pemergency
Nie sądzę aby znalazły się osoby chętne aby wypełnić kolejne wiadro więc można mi dodać te 200g do thera+ i zamknąć nls large na jednym wiadrze...

Pemer jak Ci będzie wygodniej bo jak będziesz chciał czekać na chętnych to na razie zostaw jak jest a miej mnie w pamięci przy redukcji NLS large do jednego wiadra;)

Dzięki



Ok, tak zrobię, czekamy do końca czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pemergency
Karol dopisz mi proszę 500g thera+ 2mm. Jeśli nie będzie więcej chętnych to łyknę te ostatnie 340g z tego wiadra.


Ok, to nie jest ostatnie 340g tylko dopiero rozpoczęte wiadro i jest wzięte z niego 340g ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pemer chciałbym przesunąć cześć 3mm pokarmu na poczet 1mm. Uświadomiłem sobie, że nie mam jeszcze tyle tak dużych ryb, a mniejszych jest wciąż sporo.


Jakbyś zabrał z 300-500g z pudła "3mm" i dorzucił tyle samo pokarmu "1mm" byłbym zobowiązany. Ile dokładnie wybierz sam w zależności jak Ci będzie wygodniej.



Btw nigdzie nikt tego wyraźnie nie napisał - w którym momencie my mamy za ten pokarm zapłacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pemergency
pemer chciałbym przesunąć cześć 3mm pokarmu na poczet 1mm. Uświadomiłem sobie, że nie mam jeszcze tyle tak dużych ryb, a mniejszych jest wciąż sporo.


Jakbyś zabrał z 300-500g z pudła "3mm" i dorzucił tyle samo pokarmu "1mm" byłbym zobowiązany. Ile dokładnie wybierz sam w zależności jak Ci będzie wygodniej.



Btw nigdzie nikt tego wyraźnie nie napisał - w którym momencie my mamy za ten pokarm zapłacić ?



ok, zrobione.


Płatność do 3 dni po zamknięciu listy, czyli do 03/07/2014, tak żebym zdążył jeszcze w tym samym tygodniu zamówić i wysłać paczkę do PL z początkiem drugiego tygodnia, da to gwarancje, że paczka dojdzie do PL do 15 lipca. Prawdopodobnie przelewy pójdą na konto do Zbyszka, ale to jeszcze dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.