blukers Opublikowano 15 Marca 2014 #1 Opublikowano 15 Marca 2014 Witam! Na dobry początek na forum chciałbym przedstawić swój zbiornik Oświetlenie: 2x39w 6500k Filtracja: eheim 2224 + jakiś cyrkulator z gąbką Podłoże: drobny piasek Obsada (oczywiście do redukcji): 10x P. saulosi 10x M. 'maingano' 6x L. Hongi Zbiornik jest stosunkowo świeży (ok 2 msc.). Ryby na razie nie sprawiają problemów, powiedziałbym że panuje wręcz nuda. Fotka słaba, ale chyba da się coś zobaczyć
JemioloSeba Opublikowano 15 Marca 2014 #2 Opublikowano 15 Marca 2014 Ładnie, tylko wyczyść trochę ten piasek w miejscu gdzie styka się z szybą. Przemieszaj od czasu do czasu i będzie dobrze.
harisimi Opublikowano 16 Marca 2014 #4 Opublikowano 16 Marca 2014 Faktycznie fajnie się prezentuje twoje małe Malawi.
stan Opublikowano 25 Marca 2014 #6 Opublikowano 25 Marca 2014 Fajny baniaczek ! Kolejny fajne otoczakowe malawi ;-).
crav Opublikowano 25 Marca 2014 #7 Opublikowano 25 Marca 2014 również mi się podoba bardzo naturalnie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się