bastek76 Opublikowano 9 Lutego 2014 #1 Opublikowano 9 Lutego 2014 Witam wszyskich, jestem z pod Wałbrzycha. Do tej pory posiadałem akwaria typowo holenderskie. Kiedyś miałem Malawi w 160l. Obecny baniak 128l jest w trakcie likwidacji a w drugim pokoju stoi już 375l z pokrywą aluminiową i filtrem JBL 1500. Chcę na pare lat odpocząć od roślin i pozachwycac się afrykańskimi pielęgnicami.
marek_z_81 Opublikowano 9 Lutego 2014 #2 Opublikowano 9 Lutego 2014 Witamy. Bardzo dobra decyzja. Działaj i się chwal swoim baniakiem
ganczar17 Opublikowano 9 Lutego 2014 #3 Opublikowano 9 Lutego 2014 Projekt całkiem fajnie się zapowiada. Już wiadomo że jest nas dwóch w Wałbrzychu:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się