Prośba o ocenę diety
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Posty
-
Przez yaro · Opublikowano
Szkocja Maroko 0:1 Brazylia Haiti 3:0 Turcja Paragwaj 0:1 -
Przez hilux · Opublikowano
Rok później balans już prawie jest. Oprócz mbuny pływa pięć giętozębów, dwa indonezyjskie kraby matano odratowane od ziomka i przepiękny Dimidiochromis compressiceps, zakładam że samica, bo bardzo wolno rośnie i się nie wybarwia. Ryby nie chorują i w ogóle się nie tłuką, od półtora roku nie musiałem wyciągać trupka - pewnie jakiś był, ale sumy i kraby się nim zajęły, bo ja go nie widziałem. Maluchów nie przybywa w jakimś głupim tempie, raz na pół roku odławiam kilka dorosłych sztuk i odstawiam do zoologa, bo jest drogi, więc mała szansa że pójdą na zmarnowanie. -
Przez bluedrag · Opublikowano
Ok dzięki. Zaczne słabiej a potem zobaczę. -
Przez bobasxx · Opublikowano
Ja osobiście wolę taki trochę „mroczny” klimat w akwarium Malawi. Najbardziej mi się podoba jak boki są przyciemnione, celowo zastosowałem u siebie krótszą lampę. Ale tak jak wcześniej pisałem, ma się Tobie podobać, rybom raczej wszystko jedno, chyba że będziesz świecił całą dobę i bardzo mocno, to raczej będzie im przeszkadzać. -
Przez Bartek_De · Opublikowano
Już dostałeś odpowiedź. Zrob tak jak Tobie się podoba. Dla ryb nie ma to znaczenia. -
Przez bluedrag · Opublikowano
Tak to wszystko już wiem mnie chodzi o to jak jasno ma/może/musi być ? -
Przez bobasxx · Opublikowano
Ja bym zrezygnował jedynie z UV. Zielony na minimum, a resztę ustawić żeby się podobało wizualnie. Czerwony i niebieski fajnie podkreślają ubarwienie ryb. -
Przez bluedrag · Opublikowano
się nie będe rozpędzał. Odpisałem tylko Ponieważ temat dośc stary jest mało podpowiedzi co do oświetlenia. To moje pierwsze Malawi choć w akwarystyce siedzę ze 4 dekady, Ale jak napisałem wcześniej są sprzeczne informacje co do mocy świecenia. Zgodny jest tylko czas -
Przez Bartek_De · Opublikowano
Przypominam tylko, że temat jest o oświetleniu żebyście się nie rozpędzali z obsadą☝️ -
Przez bluedrag · Opublikowano
Miałem 200L ale stwierdziłem że troche mały więc kupiłem nowy zbiornik 350L no i po przesiadce trochę parametry się posypały ale niewiele. Dołożyłem drugiego Eheima no i czekam aż biologia w nim ruszy. Dzisiaj sprawdziłem parametry wody i sa dobrę więc pewnie w piatek będę wpuszczał ryby, Co w planie? 3 gatunki po 10 ryb z każdego: Pseudotropheus Acei Yellow Tail Pseudotropheus Cynotilapia Afra Red Top Pseudotropheus Daktari
-
-
Tematy
-
Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się