kazix10 Opublikowano 26 Stycznia 2014 #1 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Witam, Chciałbym przedstawić wam moje nowo założone akwarium. Na sam początek przedstawię dane dotyczące zbiornika Akwarium: 200l (100x40x50). Filtr: Filtr zewnetrzny JBL E901 GREENLINE filtr wewnętrzny AQUAEL TURBO _FILTER 500 Grzałka: jakaś chińska z termostatem 50 W Oświetlenie: 2 x 30 W T8. Podłoże: Piasek kwarcowy. Dekoracje: Skały, Spienione PCV. Teraz załączę zdjęcia jak powstawało moje malawi
raa Opublikowano 26 Stycznia 2014 #2 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Szczerze to czeka Cię jeszcze sporo pracy ale każdy jak zaczyna przygodę z Malawi musi toprzejść -to normalne :-) . Jaka planujesz obsadę? Dlaczego zdecydowałeś się na taki mały baniak? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kazix10 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Autor #3 Opublikowano 26 Stycznia 2014 brak miejsca w pokoju a obsada to 12 sztuk Saulosi -- dołączony post: Co byście zmienili podpowiedźcie coś
Andrzej Głuszyca Opublikowano 26 Stycznia 2014 #4 Opublikowano 26 Stycznia 2014 ..zastanawiam się czy jednak filtr wewnętrzny nie będzie zbyt słaby biorąc pod uwagę małą wydajność filtra zewnętrznego? Ale to tylko takie moje spostrzeżenie! Ogólne fajnie wygląda ale jeżeli mogę zasugerować to grzałkę możesz schować kładąc ją poziomo na piasku za kamieniami. Nie będzie się tak rzucać w oczy:)
kazix10 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Autor #5 Opublikowano 26 Stycznia 2014 postaram się to jakoś ogarnąć niedługo rybki wpuszczam
Guban88 Opublikowano 26 Stycznia 2014 #6 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Będzie za mały mechanik. Ja bym brał ten sam ale 1500-2000. [300] Malawi
kazix10 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Autor #7 Opublikowano 26 Stycznia 2014 ok w wym tygodniu jeszcze będzie zakupie
CoolPhone Opublikowano 26 Stycznia 2014 #8 Opublikowano 26 Stycznia 2014 Kazix10 tak jak rozmawialiśmy na czacie, opuść grzałkę wymień filtr na odpowiedni i git. Ogólnie przemyślane to masz, drobne poprawki i będzie super. Powodzenia w hodowli Koniec wątku filtracji (OT)
Guban88 Opublikowano 26 Stycznia 2014 #9 Opublikowano 26 Stycznia 2014 I weź zdejmij deszczownice. Ustaw wylot z kubła po ukosie na przednią szybę , a mechanika ustaw tak żeby dmuchał wzdłuż tylnej szyby. [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się