luca Opublikowano 22 Listopada 2013 #1 Opublikowano 22 Listopada 2013 Czesc wszystkim jestem Lukasz i wlasnie jestem na etapie zakladania malawi w akwarium 120x38x38 .Planowana obsada to 2+8 pyszczak perlowy.
Kriso Opublikowano 22 Listopada 2013 #2 Opublikowano 22 Listopada 2013 Witaj Powodzenia w przedsięwzięciu PS Co to ten "pyszczak perłowy"?
luca Opublikowano 22 Listopada 2013 Autor #3 Opublikowano 22 Listopada 2013 Labidochromis sp. "perlmutt"
Perez666 Opublikowano 22 Listopada 2013 #4 Opublikowano 22 Listopada 2013 Witaj. Brawa za decyzję o jednogatunkowym zbiorniku :-)
stan Opublikowano 22 Listopada 2013 #6 Opublikowano 22 Listopada 2013 Witamy i czekamy na fotki twojego zbiornika !
luca Opublikowano 22 Listopada 2013 Autor #7 Opublikowano 22 Listopada 2013 Jak wszystko bedzie gotowe to napewno pokaze zdjecia. Mam pytanie w zwiazku z kubelkiem hw 302 bo czym wiecej czytam to mniej wiem jak najlepiej wypelnic koszyki. Ja usunolem wszystko i od dolu dalem grys koralowy owiniety firana nadtepnie tez grys i ceramika a przed wirnikiem zostawilem gabke z zestawu. Grys owinolem bo przechodzil przez dno koszykow i balem sie ze moze byc zassany do wirnika. Na zasys dalem gabke. Czy takie wypelnienie moze byc i czy sam kubelem w polaczeniu z jakims tanim cylkulatorem np svp 101-02 moze robic tez za mechanika.
Perez666 Opublikowano 22 Listopada 2013 #9 Opublikowano 22 Listopada 2013 Z tematami technicznymi zapraszam do odpowiednich działów. Proszę używać polskich znaków oraz pisać poprawnie.To nam wszystkim pomoże w zrozumieniu Twoich pytań.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się