marcinc2 Opublikowano 10 Listopada 2013 #1 Opublikowano 10 Listopada 2013 Witam Wszystkich Jestem tutaj nowy akwarium mam już około trzech lat , na początku miałem Pseudotropheus Saulosi Coral 1x3 wymieniłem całą obsadę na 3 Aulonacara jacobfreibergi Super Red i 4 Labidochromis Hongi Sweden Żwirek Jbl Manado 15 kg. Roślinki jeden mini microzorium , Microzorium motylkowe i 2 Bolbitis Heudelotii
sokoltdx Opublikowano 10 Listopada 2013 #2 Opublikowano 10 Listopada 2013 Jakiś mały baniaczek sie wydaję, to 112l ? Mozna wieksze foto bo na tym malo co widac edit; zobaczylem ze 140 jednak ;p
nabe Opublikowano 10 Listopada 2013 #3 Opublikowano 10 Listopada 2013 HM. Ale nie no cóż, to twoje akwarium. Ale jednak hm.
Perez666 Opublikowano 11 Listopada 2013 #4 Opublikowano 11 Listopada 2013 Coś mi się zdaje, że baniaczek ma 80cm a litraż robi wysokość. Obsada tragiczna, odmienna dieta aulony do hongi(dwa bieguny żywieniowe).
bartnik19911 Opublikowano 10 Grudnia 2013 #5 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Moim zdanie to zdecydowanie za male akwa.
Guban88 Opublikowano 10 Grudnia 2013 #6 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Ja bym został przy tym co miałeś na początku ,czyli saulosi Nic więcej nie dodając bo to akwa jest za małe na więcej gatunków [300] Malawi
bartnik19911 Opublikowano 25 Marca 2014 #7 Opublikowano 25 Marca 2014 Po mojemu to i na jeden gatunek jest za male bo wysokosc robi litraz jak kolega napisal....
Guban88 Opublikowano 29 Marca 2014 #8 Opublikowano 29 Marca 2014 Na 80 cm długości można jeden gatunek mieć chociaż i to u nie których jest kontrowersyjny temat. Ja miałem na 80 cm harem saulosi , ale z czasem będzie nudno więc od razu postaw coś większego. [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się