joharski Opublikowano 6 Listopada 2013 #1 Opublikowano 6 Listopada 2013 Witam wszystkich:)Moje pierwsze Malawi ma wymiary 150x50x60 450L Wystrój toczarne tło kamień filipiński 40kg ,jasny żwirek kwarcowy wielkość 1,0-4,0 oraz 2x kryptokoryna 2x anubias Obsada: maingano x 4 yellow x 4 albinos x 4 moora x 4 aulonocara x 4 acei x 4 red x 4 Wyposażenie: filtr zewnętrzny JBL CRISTALPROFI GREENLINE e1501 filtr wewnętrzny AQUAEL TURBO 1500 Grzałka AQUEL 300W Napowietrzacz Eheim 400 Oświetlenie: Opcja 1 JUWEL HIGH-LITE BLUE T5 54W JUWEL HIGH-LITE DAY T5 54W Opcja 2 HAGEN Aqua-Glo T8 40W JUWEL DAY-LITE T8 36W
Bourbon Kid Opublikowano 7 Listopada 2013 #2 Opublikowano 7 Listopada 2013 Zdecydowanie za dużo gatunków do tego akwarium,do tego są też źle dobrane. Co do wystroju to mogłeś trochę pochować sprzęt grzałka na dno za kamienie, i ten korzeń na środku co wygląda jak strach na wróble okropny . To moje zdanie ale może chciałeś mieć takiego strażnika w akwa.
joharski Opublikowano 7 Listopada 2013 Autor #3 Opublikowano 7 Listopada 2013 Masz prawo do własnego zdania:) Co do obsady to docelowo będzie 4 gatunki tylko jeszcze nie mogę się zdecydować dlatego poczekam aż się lepiej ubarwią i wtedy wybiorę końcową obsadę.Zdjęcie nie oddaje tego jak to akwa wygląda w realu a korzeń wzbudza wiele przeróżnych odczuć Mi osobiście się podoba, dziękuję Ci za obiektywną opinię:)Pozdrawiam
Slawek-meszek Opublikowano 7 Listopada 2013 #4 Opublikowano 7 Listopada 2013 Tak jak napisałeś Tobie ma się podobać i tylko Tobie. Ps Co do obsady to tu nie będziemy pisać, bo to nie dział od tego. Jak już podajesz nazwy pyszczaków to podawaj tak aby wszyscy wiedzieli o co chodzi np co to jest moora i co to jest albions.
joharski Opublikowano 7 Listopada 2013 Autor #5 Opublikowano 7 Listopada 2013 Ok. moora - Cyrtocara moorii albinos - PSEUDOTROPHEUS SOCOLOFI SNOW
piotriola Opublikowano 7 Listopada 2013 #6 Opublikowano 7 Listopada 2013 Fajowy baniak, życzę powodzenia w hodowli tych kolorowych rybek:D
nabe Opublikowano 7 Listopada 2013 #8 Opublikowano 7 Listopada 2013 A ja mam nadzieję,że kiedy zdecydujesz się na redukcję zastąpisz tą białą rafkę (która za chwilę pokryje się rdzawym glonem) furą otoczaków a natura zrobi resztę. Dobre akwarium dla stada kolorowej mbuny ale zupełnie nie w moim guście.W każdym razie gratuluję startu od zacnego wymiaru szkła.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się