stan Opublikowano 7 Listopada 2013 #11 Opublikowano 7 Listopada 2013 Zbiorniczek fajny( szkoda że widać łączenie tła , ale może glonkami zarośnie i będzie oki doki). Jeżeli chodzi o pompę to coś mi świta że jak dałeś ją w poziomie to powinieneś przekręcić pompę tak żeby wtyczka była u dołu( ale zaznaczam, że coś mi świta z instrukcji której już nie mam). Pamiętam, że jak ją chciałem zamontować w pionie( a oryginalnie nowa była ustawiona do montażu w poziomie) to musiałem ja rozkręcić i przełożyć do odpowiedniej pozycji. Taka przekładka trwa chwilę. Dosłownie wykręcasz te śruby zewnętrzne , przekręcasz pompę i wsio co trza zrobić.
lufa555 Opublikowano 6 Grudnia 2013 #12 Opublikowano 6 Grudnia 2013 Ja mam instrukcję i wtyczka wpinana od dołu obowiązkowo.
stan Opublikowano 7 Grudnia 2013 #13 Opublikowano 7 Grudnia 2013 Oczywiście że wtyczka musi być na dole , ale w niczym to nie przeszkadza czy to będzie montaż pionowy czy poziomy pompy ;-).
Mincek Opublikowano 9 Grudnia 2013 Autor #14 Opublikowano 9 Grudnia 2013 Po lekkiej przerwie powiem co ze zbiornikiem. Idealnie wszystko działa. Woda klar, kupsk raczej większej ilości nie widzę, jak zajdzie potrzeba to odmulę. Filtry sznurkowe w zupełności wystarczają na 2 tyg. Jakiś czas temu dotarła w końcu obsada więc i żywsze i ciekawsze akwarium się zrobiło. Wtyczkę w pompie także przekręciłem, aby była do dołu.
edzzio Opublikowano 11 Grudnia 2013 #15 Opublikowano 11 Grudnia 2013 Witam, jakieś fotki będą? Ciekawe rozwiązanie
Mincek Opublikowano 8 Lutego 2014 Autor #16 Opublikowano 8 Lutego 2014 a więc po jakimś czasie przedstawię co z akwarium. Akwarium ma się wyśmienicie, filtr narurowy sprawuje się jeszcze lepiej. Obsada wykańcza się samoistnie typu wpłynięcie do falownika gdy zbrakło prądu w domu ;/ inne małe wpływają do filtra narurowego i mieszkają pewien czas w korpusach (1 nie udało się uratować). Purigen już "naprawiałem". Woda kryształ, wszystko na prawdę dla mnie rewelacja. Oczywiście poprawiłem białe rurki od narurowca, zakryłem je czarną rurką termokurczliwą. Pozostaje mi na dobrą sprawę przełożyć grzałkę za tło. Poniżej troszkę fotek jak i krótki szybki filmik. [ame] [/ame]
Andrzej Głuszyca Opublikowano 8 Lutego 2014 #17 Opublikowano 8 Lutego 2014 Pozostaje mi na dobrą sprawę przełożyć grzałkę za tło ...albo połóż na piasku za kamieniami!!
kunta Opublikowano 8 Lutego 2014 #18 Opublikowano 8 Lutego 2014 Kup grzałkę przepływową i po problemie.
Maciej Opublikowano 9 Lutego 2014 #19 Opublikowano 9 Lutego 2014 Akwarium mi się podoba. Zainwestuj w jakiś "pochłaniacz" fosforanów bo widzę wysyp sinic
Mincek Opublikowano 9 Lutego 2014 Autor #20 Opublikowano 9 Lutego 2014 no właśnie sinice mnie troszkę zaczęły denerwować. A możesz mi coś więcej powiedzieć co masz na myśli bym zainwestował ?? jakieś ciekawe rozwiązanie ??
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się