edzzio Opublikowano 2 Listopada 2013 #1 Opublikowano 2 Listopada 2013 Witam, mam na imię Kamil mieszkam i studiuję w Płocku mam 22 lata akwarystyką zajmowałem się za czasów dzieciństwa następnie było parę lat terrarystyki a teraz wracam do pierwotnego hobby. Jest to baniak 300L jeszcze się zastanawiam nad tangą lub malawi. W przyszłości planuję coś naprawdę dużego 220x80x60 ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Filtracja: 2 kubełki zewn. 1 to mechanik atman cf-1000 drugi biolog tetra ex1200 oraz filtr wewn aquael circulator 2000l/h z gąbką. Grzałka 200w aczkolwiek rzadko co się włącza. Oświetlenie 2 belki po 2 świetlówki aczkolwiek włączone są po 1 w każdej belce plus zcieniowane sreberkiem dla atmosfery pół-mroku. Ryby startowe bocje 2 gupiki. Rośliny to kryptokoryny i anubisy. http://img17.imageshack.us/img17/5862/r1ul.jpg' alt='r1ul.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img] Pozdrawiam
tom77 Opublikowano 2 Listopada 2013 #3 Opublikowano 2 Listopada 2013 Witaj 1/ Skałki bardzo ładne, podoba mi się ich aranżacja w lewych 2/3 zbiornika. W prawej 1/3 coś bym zmienił, przydałaby się większa skałka (podobna do tej z lewej strony, może wyższa). 2/ Duże kryptokoryny aponogetonolistne - mam takie same, kibicuję małe kryptokoryny Wandti - mają szanse tylko przy non-mbuna anubiasy - moim zdaniem nie pasują do skałek. 3/ Przeszkadza mi odbijające się okno (może przylepienie folii na bocznej szybie), na tle tylnym też widać chyba oparcie fotela i krzesła. 4/ Akwarium zapowiada się bardzo dobrze. Powodzenia
stan Opublikowano 2 Listopada 2013 #5 Opublikowano 2 Listopada 2013 Witamy w świecie Malawi ! Moja wskazówka przejdź na jasną stronę mocy, czyli podążaj w stronę pyszczaków ;-) !!
edzzio Opublikowano 2 Listopada 2013 Autor #6 Opublikowano 2 Listopada 2013 Mam duże skałki i kombinowałem coś tam wstawić aczkolwiek z mechanika gąbkę wyciągać i z prefiltra na zasysie od biologa był by problem mianowicie ciasno, anubiasy są ok ale te po lewej stronie przed skałą chyba usunę. Myślę nad dodaniem nurzańca niskiego. Anubiasy są przylepione do szyby bo na którymś forum znalazłem zdjęcie baniaka z tylną szybą pełną anubiasów miłło wyglądało. Wcześniejsze kombinacje
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się