Guban88 Opublikowano 12 Maja 2014 Autor #71 Opublikowano 12 Maja 2014 No tak z tym że ja na dwóch obok siebie nie mogłem zakończyć bo są blisko wody , a gdybym miał je wyżej to światło przy wpadaniu do wody było by o szerszym stopniu. A musiałem dać blisko wody bo bym wieka od pokrywy nie zamknął z tego dałem 3 sztuki obok siebie całkiem blisko wody [300] Malawi
KubaWe Opublikowano 17 Sierpnia 2014 #72 Opublikowano 17 Sierpnia 2014 Witaj. Jak ma się akwarium teraz?
Guban88 Opublikowano 17 Sierpnia 2014 Autor #73 Opublikowano 17 Sierpnia 2014 Okej Szykuję się do wymiany piasku , może małe korekty w ustawieniu kamieni. Cały czas myślę nad nowym aranżem a jest plan by z jednej strony np lewej dać skupisko dużych kamieni i tak prawie do polowy akwa coś ułożyć a z drugiej coś małego Przygotowania do wymiany piasku i zmiany aranżacji przy okazji : w trakcie : A tu już po. Jeśli chodzi o sam piasek to myślałem że będzie ciemniejszy trochę. W rzeczywistości nie jest taki biały jaki oddaje go zdjęcie. Jest to piasek do piaskownicy z OBI. A i odkryłem że jedna rybka mi zniknęła hehe Albo została zagoniona i rozłożyła się w wodzie bo nie wypłynął mi trupek albo zjedzona. Grzałka na sztukę bo poległa mi JBL, a docelowa będzie schowana. Mam coś pecha na grzałki i zakupię u siebie AQUAELA. Bo jak na razie i eheim i jbl szybko zakończył żywot u mnie. [300] Malawi
Guban88 Opublikowano 8 Września 2014 Autor #74 Opublikowano 8 Września 2014 Na dzień dzisiejszy wygląda to tak : Sory za post pod postem ale chciałem odświeżyć temat [300] Malawi
pablojogi Opublikowano 9 Września 2014 #75 Opublikowano 9 Września 2014 sprzęt na wierzchu razi, reszta OK:-)
rayan88 Opublikowano 9 Września 2014 #76 Opublikowano 9 Września 2014 Widzę że wentylatorków do dziś nie zamontowałeś a byłem bardzo ciekaw jak Ci się sprawdzą. Ogólnie wszystko git!
Guban88 Opublikowano 9 Września 2014 Autor #77 Opublikowano 9 Września 2014 Grzałka tymczacowa muszę kupić bo mi padł JBL:/ A będzie tam gdzie mechanik to nie będzie jej widać A no kupiłem wszystko i się nie zabrałem do tego. Lato minęło i widzisz:) [300] Malawi
Gość Opublikowano 6 Stycznia 2015 #78 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Jak się ma akwarium ? Można prosić o aktualizacje ? Pozdrawiam
Guban88 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Autor #79 Opublikowano 6 Stycznia 2015 Akwarium ma się dobrze , a aktualka będzie niebawem Zamówione elementy belki led DIY oraz w planach kaseciak. Akwa w aranżu się nie zmieniło po za tym że nie mam już pokrywy. Wyrzuciłem ją na koszt szyby. Może dla niektórych to wygląda dziwnie ale mnie się podoba i dziś żałuję trochę wydanych pieniędzy na PCV. Także na wiosnę planuję zmianę ( dodanie ) kamieni ponieważ widzę po akwa że głównie ciągnie rybska na lewą stronę. Tylko perlumtty 2 mają stałą miejscówkę pomiędzy kamieniami na prawo. Muszę to zmienić ale to jak będzie cieplej. No i piasek w planach też ze żwirki bo kupiłem ten w obi i do piaskownicy a nie był taki jak bym chciał a barwą podobny do tego co miałem wcześniej aż taki biały prawie że. Akwarium wygląda z góry tak: dla mnie tak delikatnie bez pokrywy nakryte szybą. Naświetlacze leżą na wzmocnieniu , ustawione pod kątem by świeciły w bok trochę. Ale już na dniach biorę się za robienie belki led mam już potrzebne elementy: 18 LG białe 8000 K + zasilacz desktopowy 6 samsung niebieskie + ściemniacz + zasilacz desktopowy 3 samsung czerwone + ściemniacz + zasilacz desktopowy oraz zamówiłem dwa falowniki. Musiałem zakupić dwa tanie chinole ponieważ musiałem podzielić kasę na obydwa zainteresowania jakim jest spinnigowanie oraz akwarystyka , sezon się zaczął trzeba zakupić trochę sprzętu oraz wykupić zezwolenie Na razie do czyszczenia dna będzie VP - 101 , a zakupiłem jeszcze VP - 110 którego chcę dać do ruszania taflą wody. Jest bardzo mały , a wlot od JBL mam niżej niż pod lustrem i tak nie rusza całkiem jak i mechanika mam nisko a pod ledami to wiecie sami jakie refleksy są jak woda faluje A na wiosnę planowane 3 podejście do aranżu z tym że dużo więcej kamieni niż mam teraz. [300] Malawi
Guban88 Opublikowano 3 Kwietnia 2015 Autor #80 Opublikowano 3 Kwietnia 2015 Mała aktualizacja... Doczekałem się czegoś na co większość czeka widok na żywo super. Falujące z prądem wody zielone "włoski" na skałach. Zdjęcia robione telefonem więc jakość nie powala. [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się