marek_z_81 Opublikowano 25 Września 2013 #11 Opublikowano 25 Września 2013 ciekawe tło ale trochę go szkoda na tak małe szkło. Nie jestem pewien, ale kolega ma chyba tło przyklejone na zewnątrz. Tak mi się wydaje bo widać pęcherze powietrza.
pablojogi Opublikowano 25 Września 2013 #12 Opublikowano 25 Września 2013 a skoro tak jest to w porządku:-)
Żurek87 Opublikowano 25 Września 2013 Autor #13 Opublikowano 25 Września 2013 Oto filmik z pierwszych przepychanek;)
Perez666 Opublikowano 26 Września 2013 #14 Opublikowano 26 Września 2013 Jak na początek musi wystarczyć - na urozmaicenie kolorów wziąłem dwie ryby z odmiany coral. Nie mieszamy odmian barwnych tego samego gatunku!
Żurek87 Opublikowano 30 Października 2013 Autor #15 Opublikowano 30 Października 2013 Aktualne zdjęcia obsady:
rojna Opublikowano 31 Października 2013 #16 Opublikowano 31 Października 2013 Ładne akwarium - moje w porównaniu z Twoim jest kompletnie bez wyrazu Ale i tak na wiosnę/lato planujemy z mężem 360 ps. ładna młodzież - też mam obecnie 112 z Saulosami:) powodzenia w hodowli!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się