Jump to content

Stelaż


Robin

Recommended Posts

Przymierzam się do założenia akwarium o wymiarach 150cm x 80cm x 60cm aktualnie mam 150x50x60;zamierzam pod nowe akwarium wykonać stelaż z profila zamkniętego o wymiarach 2cm x 6cm tylko zastanawiam się czy przy tej szerokości dać dodatkowo po środku wzdłuż profil czy poprzeczne wystarczą mam zamiar poprzecznych zrobić cztery. Jeszcze jedno pod akwarium wystarczy płyta meblowa czy muszą być dwie bo gdzieś na forum czytałem, że lepiej dać dwie tylko nie wiem po co.Jak macie jakieś sugestie bardzo chętnie wezmę pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź a jak sądzisz mieszkam na trzecim piętrze i mam zamiar postawić takie szkło dla konstrukcji budynku może być to zagrożenie.Budynek z płyty w wieku około 40-50 lat


nic sie nie stanie jesli tylko zachowasz odrobinę rozsadku i nie postawisz np akwarium na srodku pokoju. :) Ja mam z półtorej tony w wielkiej płycie a są i tacy co mają z 2x więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno pod akwarium wystarczy płyta meblowa czy muszą być dwie bo gdzieś na forum czytałem, że lepiej dać dwie tylko nie wiem po co.Jak macie jakieś sugestie bardzo chętnie wezmę pod uwagę.


Jeśli chodzi o to ja mam dwie ,ale w moim przypadku gdy przerabiałem szafkę pod 240l na pod 300l. Jak dobrze wiesz to drugie akwa jest o 10 cm szersze i dla spokoju kiedy będzie wystawać na długości szafki dałem 2 blaty dokręcone do całości.[102] Malawi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.