tablo888 Opublikowano 12 Września 2013 #1 Opublikowano 12 Września 2013 Mam pytanie nie będę zakładał nowego wątku. Jak stosowac symfonie złota ale na porost glonów:) ? Na butelce pisze 1nacisniecie pompki na 100l czy to jest dawka dzienna czy tygodniowa?? Pozdrawiam Przeniosłem do nowego wątku - nabe
nabe Opublikowano 15 Września 2013 #2 Opublikowano 15 Września 2013 Aby uzyskać glony wystarczy robić dokładnie odwrotnie niż radzą na forach akwarystyki roślinnej Był tu już wątek o symfonii,daawno temu, akwarysta dochował się ładnego dywanu zielonych nitkowatych.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się