Wentyl Opublikowano 1 Lipca 2007 #1 Opublikowano 1 Lipca 2007 Na wapieniach pojawiły się rdzawe plamy. Jest to widoczne tylko na wapieniach. Mam w swoim wystroju jeszcze piaskowce jednak one są czyste. W moim zbioniku nie ma, żadnych roślin.Czy to glon który jest normalny dla zbiornika Malawi, czy też mam zacząć z nim walczyć ? Moją 240 mam od 2 miesięcy.Pysie pływają w nim od ponad miesiąca
mars Opublikowano 1 Lipca 2007 #2 Opublikowano 1 Lipca 2007 Walczenie z glonami w Malawi to jak walka z wiatrakami, jedyna na co trzeba uważac to aby nie było sinic a pozatym niech glon sobie rośnie, bo w początkowej fazie to moze wygląda mało atrakcyjnie ale już taki paromiesięczny trawnik glonowy to świetna sprawa. PS sinice nie są rdzawe wiec spoko
Wentyl Opublikowano 1 Lipca 2007 Autor #3 Opublikowano 1 Lipca 2007 Dziękuje kolego, to mnie uspokoiłeś .Mam nadzieję,że doczekam się fajnych wąsali porastających kamienie.Trochę mnie zastanawia dlaczego występują tylko na wapieniach? Może taki rodzaj glona? no cóż pewnie za jakiś czas się okaże czy tylko upodobały sobie wapienne skałki, czy też pokażą się na piaskowcach :wink:Pozdrawiam
ragazzo Opublikowano 2 Lipca 2007 #4 Opublikowano 2 Lipca 2007 zapewne są to okrzemki...za jakiś czas odpuszczą Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się