discard Opublikowano 19 Sierpnia 2013 #1 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Witam wszystkich! Na początek trochę historii. Akwarystyką interesuję się od około 10lat. Natomiast pierwszy raz zawitałem na to forum kilka lat temu, wtedy to też zacząłem zgłębiać wiedzę na temat biotopu malawi. W planach wówczas miałem 240 litrowe akwarium i na planach się zakończyło. Od tamtej pory wiele w moim życiu się zmieniło między innymi założyłem rodzinę i po wielu prośbach moja wybranka zgodziła się na postawienie baniaka w sypialni. Akwarium: Standardowe 375l ( 150x50x50 ) Pokrywa: powstaje aluminiowa DIY Podłoże: Piasek kwarcowy Tło: własnej produkcji z CR65 Skały: jak narazie tylko dwa ciemne kamienie z ogródka Filtr mech: AquaEl Turbo Filter 2000 Filtr biolog: JBL e901 Oświetlenie: póki co 2x36W, w planach 2x naświeltacz LED 10W Grzałka: HAILEA 300W Baniak w zasadzie jest już dojrzały, stoi zalany już ponad miesiąc. Aktualne parametry wody: pH : 8,5 GH : 11 KH : 11 NO2: niewykrywalne NO3: 10 temp: 26 *C Obsadę zaczynam dobierać, jednak jak na razie nic konkretnego nie mam na myśli, prawdopodobnie poproszę kolegów z forum o pomoc w doborze ilości i gatunków. To tyle o moim baniaku, poniżej zamieszam zdjęcia (przepraszam za słabą jakość ale to wszystko na co stać mój aparat, do zdjęć akwa przykryte z góry kocem ) proszę o opinie.
Rafal.K2 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 #3 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Witaj. Bardzo ładne tło. Dodaj jeszcze kilka takich kamieni i będzie super. Na forum masz propozycje obsad. Poczytaj i może coś Ci się spodoba.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się