Cannavaro Opublikowano 30 Kwietnia 2013 #1 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Myślę nad kupieniem tła do akwa o wymiarach 150x50x50 (375l) Myślałem o Tło Wromak WS MALAWI 150x50cm co o nim sądzicie albo macie jakieś lepsze propozycję proszę o doradzenie. Z Góry dzięki
Bojar Opublikowano 30 Kwietnia 2013 #2 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Tła typu wromak niestety zabierają kupę miejsca i na domiar złego są dzielone w środku (do 150cm) co wygląda beznadziejnie. Nie polecam Proponuję samodzielne wykonanie tła z Ceresitu lub PVC czarne. Ta ostatnia opcja najtańsza i jak dla mnie najlepsza. Przechodziłem opcję tła gotowego i samodzielnie robionego
kunta Opublikowano 30 Kwietnia 2013 #3 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Wg mnie najlepszym rozwiązaniem w tej chwili są tła Back to nature Slimline. Wyglądają ciekawie i zabierają tyle miejsca co nic.
kunta Opublikowano 30 Kwietnia 2013 #5 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Jak ja kupowałem to jakoś tragedii nie było. Oczywiście Back to nature ma ceny powalające na kolana ale seria slimline daje rade imo. EDIT Posprawdzałem ceny i Wromak Malawi kosztuje 252zł, BTN Slimline 55x50 kosztuje 128zł za moduł czyli potrzebujesz 3 moduły = 384zł
Bojar Opublikowano 30 Kwietnia 2013 #6 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 To rzeczywiście w zasięgu.. Zapewne lepszy wybór niż wromak
Cannavaro Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Autor #7 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Znalazłem moim zdaniem rewelacyjne tło koszt duży wiadomo ale piękne tło TŁO STRUKTURALNE 3D CANYON ROCK GREY ale nie widzę nigdzie żeby był wymiar 150x50 ;/ tylko wszędzie 150x60 albo 160x60;/
aarset Opublikowano 30 Kwietnia 2013 #8 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Znalazłem moim zdaniem rewelacyjne tło koszt duży wiadomo ale piękne tło TŁO STRUKTURALNE 3D CANYON ROCK GREY ale nie widzę nigdzie żeby był wymiar 150x50 ;/ tylko wszędzie 150x60 albo 160x60;/To tło spokojnie sobie dotniesz nożykiem do tapet.
Cannavaro Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Autor #9 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Serio mówisz? Nie ma z tym problemu? Bo właśnie tego się obawiałem że może być ciężko obciąć ;/
aarset Opublikowano 30 Kwietnia 2013 #10 Opublikowano 30 Kwietnia 2013 Tutaj masz temat Sir_Yaro: http://forum.klub-malawi.pl/budowa-akwarium-375-fotorelacja-t14821.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się