WhiteOwl Opublikowano 31 Marca 2013 #1 Opublikowano 31 Marca 2013 Witam serdecznie. Przedstawiam swoje nowe akwarium malawi. Jest to moje druga obsada, poprzednia była 3 lata. Dno akwarium pokryte 8cm warstwą piasku. Dekoracja są poukładane piaskowce które pomagają w podniesieniu ph wody. Filtracja składa się z filtra biologicznego HW-304b i filtra mechanicznego który jest że tak powiem moim składakiem. jego wydajność to 1200L/h jednak Ja ją zmniejszyłem do około 600l/h. Woda jest czysta i nie ma takiego wiru w akwarium. Podmianę wody robię co tydzień i jest to jakieś 15% wody. Parametry wody: pH 7,9 NO2 0,1 NO3 2 temp. 25*c Obsada to 2x Fire fish 2x demasoni 3x acei 3x socolofi 3x red rubin 3x haplochromis k44 Akwarium mieści w sobie 250L wody ze wszystkimi dekoracjami co daje 15L na jedną rybkę Obsada ulegnie zmianie jeszcze i pewnie dotyczyć to będzie fire fish i demasoni ale czekam na małe niebieskie diabełki które są w pysku. Zdjęcia dodam wieczorem
WhiteOwl Opublikowano 2 Kwietnia 2013 Autor #3 Opublikowano 2 Kwietnia 2013 Oto zdjęcia. teraz jestem na etapie robienia pokrywy i kupna jeszcze paru kilo piaskowca. na zdjęciach nie widać tego efektu. teraz jeszcze muszę przykręcić płytę meblową do stelaża pod akwarium. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00053363f250e45a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2dfeadd50c7d3b9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e13c8d128805f99a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48e9e18b839101c3.html
Slawek-meszek Opublikowano 2 Kwietnia 2013 #4 Opublikowano 2 Kwietnia 2013 Witaj Co do wystroju to Tobie ma się podobać. Ale co do obsady to po trzech latach juz powinieneś wiedzieć co nie co o żywieniu pyszczaków. Połączyłeś dwie skarojnie odmienne diety FF, i red rubin z demasonkami. Nie wiem czy wiesz ż P acei też się nie nadaje do Twojego akwa ze względu jaką osiąga wielkość.
WhiteOwl Opublikowano 2 Kwietnia 2013 Autor #5 Opublikowano 2 Kwietnia 2013 demosoni zniknie jak tylko samica wypuści małe a reszta obsady ma podobne nawyki żywieniowe
kunta Opublikowano 2 Kwietnia 2013 #6 Opublikowano 2 Kwietnia 2013 demosoni zniknie jak tylko samica wypuści małe a reszta obsady ma podobne nawyki żywieniowe Powiem Ci szczerze ze to chyba nie jest najlepsze pomysł, chyba ze masz jakiś super patent na wyławianie małych rybek. Jeżeli wypuści będzie już trochę za późno...
WhiteOwl Opublikowano 2 Kwietnia 2013 Autor #7 Opublikowano 2 Kwietnia 2013 Oczywiscie ze mam. Teraz gdy jeszcze ma male w paszczy to oddziele ja szyba od reszty zostawiajac jej jakies 20-30cm dlugoscii bede czekal az wypusci male
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się