_piotrek_ Opublikowano 29 Marca 2013 #1 Opublikowano 29 Marca 2013 Witam wszystkich forumowiczów. Jestem Piotrek. Chciałbym zaprezentować Wam moje pierwsze Malawi. Choduję w nim saulosi, coral oraz aulanacora strawberry. Pozostalości po starym roślinnym to ramirezy oraz 3 neony. Wkrótce będą miały nowy dom. Plywają też dwa male glonojady syjamskie. Wystrój to gnejs i biały piasek kwarcowy oraz anubias i żabienica. Pozdrawiam!
pablojogi Opublikowano 30 Marca 2013 #2 Opublikowano 30 Marca 2013 Powodzenia kolego, zbiorniczek fajny taki mroczny, wystrój kwestia gustu ale ma się Tobie podobać.
Maciej Opublikowano 30 Marca 2013 #3 Opublikowano 30 Marca 2013 Witaj! Zbiornik miły dla oka... obsada, wiesz co robić Pozbądź się filmu bakteryjnego z powierzchni. Pzdr.
Kamil777 Opublikowano 30 Marca 2013 #4 Opublikowano 30 Marca 2013 Ładnie, zwłaszcza dobra aranżacja z łupka co nie jest łatwe powodzenia !
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się