Ghost_Writer Opublikowano 4 Marca 2013 #1 Opublikowano 4 Marca 2013 Cześć Słowami wstępu chciałem się przywitać. Mieszkam w Przemyślu, obecnie jestem na etapie przeprowadzki i "wyprowadzki". W niedalekiej przyszłości planuje przywrócić do życia moje 118L szkiełko. Oby tylko pysie się nie wystraszyły mojego kota. Poprzednio w baniaczku pływało stadko Yellow'ków... a teraz panoszą się po nim jakieś Korsarze i inne takie.... W każdym bądź razie - na razie nic mądrego nie napiszę więc będę czytał i zmierzał do szybkiego startu. Witam i Pozdrawiam
Ghost_Writer Opublikowano 5 Marca 2013 Autor #3 Opublikowano 5 Marca 2013 Hej... No z fotkami... to trochę poczekamy, pisząc Korsarze miałem na myśli pajęczaki i inne takie Po przeprowadzce będę dysponował miejscem na baniaczek i spokojnie będę mógł sprawdzić co się ostało ze sprzętu i co jest sprawne.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się