lukaszzsch Opublikowano 21 Stycznia 2013 #12 Opublikowano 21 Stycznia 2013 no nie wiem ile mogę w takim akwarium mieć najchętniej to chciałbym 2 + 5 ale chyba nie da rady co? Wszystkie młode jakie się pojawią chce oddać i mieć tylko stałą obsadę dorosłych. w identycznej bańce miałem 3+5...wszystkie trzy samce pięknie wybarwione i praktycznie zero agresji wewnątrzgatunkowej w (te same samce teraz walczą o tereny w nowym akwa i nie jest już tak spokojnie). jeśli chcesz więcej niż jednego samca to nie ryzykuj 2 ,a weź trzy. poza tym jak samiec ma z kim konkurować to się ładnie stroi, jak konkurencji brak to jak i u ludzi, 'pęcherz piwny i niezmieniany podkoszulek'. porównanie wymysłem autora:)
don_kamilo Opublikowano 21 Stycznia 2013 #13 Opublikowano 21 Stycznia 2013 lukaszzsch pęcherz piwny .... słyszałem inne określenie też anatomiczne, mięsień piwny
bandzior85 Opublikowano 21 Stycznia 2013 Autor #14 Opublikowano 21 Stycznia 2013 w identycznej bańce miałem 3+5...wszystkie trzy samce pięknie wybarwione i praktycznie zero agresji wewnątrzgatunkowej w (te same samce teraz walczą o tereny w nowym akwa i nie jest już tak spokojnie). jeśli chcesz więcej niż jednego samca to nie ryzykuj 2 ,a weź trzy. poza tym jak samiec ma z kim konkurować to się ładnie stroi, jak konkurencji brak to jak i u ludzi, 'pęcherz piwny i niezmieniany podkoszulek'. porównanie wymysłem autora:) 3 + 5 to nie będzie zbyt duże zagęszczenie samców na tyle samic?
Perez666 Opublikowano 21 Stycznia 2013 #15 Opublikowano 21 Stycznia 2013 1+4 to max. na ten zbiornik. Przy 8 sztukach wychodzi ok.10 litrów na rybę więc stanowczo za mało.
bandzior85 Opublikowano 7 Marca 2013 Autor #17 Opublikowano 7 Marca 2013 zaszły pewne zmiany związane ze zmianą podłoża na tradycyjne oraz zainwestowałem w kubełek HW-302 rybom chyba podoba się po przemeblowaniu bo po jednym dniu od zmiany są bardziej spokojne niż przez prawie dwa miesiące pływania w poprzedniej aranżacji
Guban88 Opublikowano 22 Marca 2013 #18 Opublikowano 22 Marca 2013 Jak dla mnie to ta roślinka nie pasuje.Lepiej prezentowało by się bez jak dla mnie. _______________ Malawi - 102 l 1+3 saulosi ( w trakcie ) Krabarium - 74 l - 13.05.2012 - pierwsza wylinka - 05.11.2012 - druga wylinka - 19.01.2013 – trzecia wylinka
Rekomendowane odpowiedzi