Skocz do zawartości

Kupa nadnie baniaka


Wislanin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako początkujący malawista mam pytanie dotyczące filtracji.Mianowicie przeglądam foty waszych baniaków i wszystkie są świetne takie czyste. Mam baniak 240 l w nim podłoże z piasku kwarcowego jakieś tam kamienie i około20 pyszczaków filtr zewnętrzny JBl CristalProfi250. NO2 i NO3 sa jak najbardziej ok. Moje pytanie dotyczy jak to robicie że wasze dna są takie czyste białe bez kup u mnie mimo prawie codziennego sprzątania pełno tego brzydko to wygląda.Mam pewne doświadczenie z akwariami ma jeszcze 2 mniejsze wielogatunkowe w nich nie mam takiego problemu. Może ktoś coś poradzi ciekawego zły pokarm ? zła filtracja bo na pewno nie są przekarmiane dostają jeść 1x dziennie i na pewno nie za dużo. Z góry dziękuje za podpowiedzi co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie podobna cena ta sama wydajność tylko ten z mojego linku bardziej rozbudowany. Jak myślicie on sam juz wystarczy czy do razu mam zamawiać cyrkulator?? może wiecie gdzie znajdę na forum jakieś schematy foty obrazujące rozmieszczenie takiego sprzętu i zabudowy tego filtra wewnętrznego ?? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.