joannammgp Opublikowano 15 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 15 Stycznia 2013 Witam wszystkich serdecznie, na imię mam Joanna już kilka porad uzyskałam od fachowców wszystkie wzięłam do serca.Razem z mężem stworzyliśmy tak myślimy, skrawek Malawi. Zbiornik 375l: Oświetlenie 21W ciepłobiałe Filtracja:filtr wewnętrzny 10W i filtr zewnętrzny kubełkowy 1000l na 1 h z lampą UV 7W Ogrzewanie: grzałka 100W Podłoże: piasek zerówka,drobne otoczaki i grafitowy żwirek zakupiony w sklepie akwarystycznym. Tło: własne wykonanie podpatrzone u forumowiczów Roślinki: anubiasy 3 szt. nurzańce 2 szt. Obsada: 1+3 pseudotropheus saulosi 10 miesięcznych pseudotropheus saulosi 6 szt. melanochromis cyaneorhabdos (maingano) po 3 cm 5 szt.lodotropheus sprengerae (pyszczaki rdzawe) po 2,5 cm Mam nadzieję, że szybko urosną
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się