krzysiutoja Opublikowano 15 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 15 Stycznia 2013 Witam jestem ze Stargardu Szczecińskiego posiadam baniak 900l 250x60x60 i 375 150x50x50 i dwie 150 siątki na kotniki pozdrawiam
marek_z_81 Opublikowano 15 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 15 Stycznia 2013 Witaj. Twoje zdjęcie nie jest konieczne, ale swoimi baniakami mógłbyś się pochwalić.
piotriola Opublikowano 16 Stycznia 2013 #3 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Witam,a ja wolę zobaczyć rybki
krzysiutoja Opublikowano 17 Stycznia 2013 Autor #4 Opublikowano 17 Stycznia 2013 Witam poruszanie się po internecie to dla mnie czarna magia wkleić zdjęcie to horror dopiero się uczę ale czytać umiem administracje proszę o wyrozumiałość pozdrawiam -- Witam. Próbuje coś wkleić i nie wiem czy mi się to uda -- http://imageshack.us/photo/my-images/41/img00929.jpg/ Witam. Próbuje coś wkleić ale nie wiem czy mi się uda.
don_kamilo Opublikowano 18 Stycznia 2013 #5 Opublikowano 18 Stycznia 2013 No i udało Ci się poprosimy więcej zdjęć
piotriola Opublikowano 18 Stycznia 2013 #6 Opublikowano 18 Stycznia 2013 Ładna fotka,fajne ryby-pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się