Ruffi Opublikowano 16 Stycznia 2013 Autor #11 Opublikowano 16 Stycznia 2013 ok serdecznie dziękuję za cenne uwagi,o większym zbiorniku myślę tylko muszę przekonać do niego żonkę. Najlepiej pasowałby mi zbiornik narożny gdyż mam na takowy miejsce około 250l. Czy takie zbiorniki narożne nadają się dla takich ryb? Puki co długo wody upłynie zanim zbiornik zmienię (koszta:)) narazie zamierzam zdobyć praktykę na tym który posiadam jak nauka przyniesie pozytywne rezultaty to pomyślę o większym. Wiem ze to może głupio zabrzmi ale może ktoś z was ma znajomego który chciałby przyjąć bocje może znacie kogoś kto byłby zainteresowany? Jakby co to dajcie znać najlepiej jakby mieszkał blisko mnie ale pewnie to będzie nie możliwe i trzeba będzie rybki oddać znowu na sprzedaż
marek_z_81 Opublikowano 16 Stycznia 2013 #12 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Najlepiej pasowałby mi zbiornik narożny gdyż mam na takowy miejsce około 250l. Czy takie zbiorniki narożne nadają się dla takich ryb? Tuta masz ostatni temat o narożnym: http://forum.klub-malawi.pl/akwarium-narozne-pyszczakow-t20140.html Harem P.saulosi będzie idealny na naukę tego biotopu:D
Ruffi Opublikowano 16 Stycznia 2013 Autor #13 Opublikowano 16 Stycznia 2013 OK DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJE. Co do rybek już znalazłem dla nich nowy domek. Jeszcze jedno pytanie czy znacie kogoś zaufanego może z forum u którego można nabyć pysie (P.saulosi)? (np. z jego hodowli).
Ruffi Opublikowano 16 Stycznia 2013 Autor #15 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Pisałem w powitalni pochodzę z Radomia i tu mieszkam woj. mazowieckie.
aarset Opublikowano 16 Stycznia 2013 #16 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Pisałem w powitalni pochodzę z Radomia i tu mieszkam woj. mazowieckie.Miejsce zamieszkania wpisz sobie w swoim profilu.
Ruffi Opublikowano 16 Stycznia 2013 Autor #17 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Słuszna uwaga już się do niej odniosłem, zamieściłem takową informacje.
marek_z_81 Opublikowano 16 Stycznia 2013 #18 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Spróbuj zamieścić ogłoszenie na giełdzie może się ktoś zgłosi.
Post_Mortem Opublikowano 16 Stycznia 2013 #19 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Jeśli nie znajdziesz wśród forumowiczów (w co wątpię ,bo to popularny gatunek), to może się zdecydujesz na zakup w polecanych źródłach: http://www.mp.umk.pl/?page_id=55 http://malawicichlids.sstore.pl/ http://www.sklep.malawian.pl/ http://www.tan-mal.pl/
Ruffi Opublikowano 16 Stycznia 2013 Autor #20 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Dziękuję za linki, z tego co wyczytałem w gatunku P.saulosi samce maja prążki natomiast samiczki są żółtawe. Myślę ze z zakupem tych rybek nie będzie problemu samca już mam trzeba tylko mu towarzystwo dokupić 4 samiczki.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się