piotriola Opublikowano 12 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 12 Stycznia 2013 Witam na fajnym forum :)Mam na imię Piotr, ryby z tego jeziora posiadam od 1990r.Ostatni zbiornik ma wymiary 200x60 filtr eheim 2260 z pompą grundfosa, oraz turbina aqua clear 70.Moje ryby to aulonocary, sciaenochromis, otopharynx , protomelas oraz pozostałości afra, yellow.
Damian87 Opublikowano 13 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 13 Stycznia 2013 Witamy na forum. Ladny litraz i rybki:) jak dla mnie troche za zielono ale to kwestia gustu:) Moze dasz lepsze foty?
piotriola Opublikowano 18 Stycznia 2013 Autor #3 Opublikowano 18 Stycznia 2013 Może wejdzie fotka 150k,tło ze starego akwarium styropian pomalowany akrylem.
pablojogi Opublikowano 25 Stycznia 2013 #7 Opublikowano 25 Stycznia 2013 witam na forum, ładny litraż:-)
piotriola Opublikowano 7 Lutego 2013 Autor #8 Opublikowano 7 Lutego 2013 Z fotkami to mam problem .Zdjęcie filtra, tła ze styropianu coś widać
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się