Meniu Opublikowano 11 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 11 Stycznia 2013 Niedawno założyłem akwarium z pyszczakami 112l. Sa to moje początki więc pewnie będzie w nim jeszcze duzo zmian. Narazie mam 9szt rybek koło 5-6cm. Jak tylko zrobię zdjęcie to wrzucę je na forum
kunta Opublikowano 11 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 11 Stycznia 2013 Witamy w szeregach najbardziej zajefajnego forum :-) Powodzenia ;-)
Meniu Opublikowano 15 Stycznia 2013 Autor #4 Opublikowano 15 Stycznia 2013 Wrzucam zdjęcie mojego akwarium. Może nie wygląda jak w rzeczywistości ale mniej więcej widać co i jak
nabe Opublikowano 15 Stycznia 2013 #5 Opublikowano 15 Stycznia 2013 Nie pochwaliłeś się pozostałymi nie-pyszczakami, ale ok
Meniu Opublikowano 15 Stycznia 2013 Autor #6 Opublikowano 15 Stycznia 2013 w sumie poza pyszczakami jest jedna bocja, która pływa tam i spowrotem jak szalona a pysie nie są dla niej agresywne
nabe Opublikowano 16 Stycznia 2013 #7 Opublikowano 16 Stycznia 2013 Taki stan długo nie potrwa, poza tym to zupełnie inny kosmos. Ale w końcu sam do tego dojdziesz.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się