Perez666 Opublikowano 6 Stycznia 2013 #11 Opublikowano 6 Stycznia 2013 Lepturus to też mój faworyt, niebawem będzie u mnie Lepiej postawić większe akwa zamiast go wydawać
kula Opublikowano 6 Stycznia 2013 Autor #12 Opublikowano 6 Stycznia 2013 Racja! Rozmyślam nad 400/60/80(1920L według moich obliczeń) ale to dopiero ''pomysł''. Uzbieranie pieniędzy troche potrwa... Co do lepturus'ów brałem niemieckie od tan-mal'a b. ładne załatwiają.
kula Opublikowano 10 Listopada 2013 Autor #13 Opublikowano 10 Listopada 2013 Zbiornik po 12miesiącach od startu, trochę się pozmieniało. ;]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się