kolypaw Opublikowano 2 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 2 Stycznia 2013 Cześć wszystkim:) zaczynam przygodę z Malawi od 200 l, część sprzętu już kupiłem reszta dojdzie niedługo:) Swoją przygodę chcę rozpocząć od obsady pseudotropheus saulosi 1+4 Iodotropheus sprengerae 1+4 cynotilapia afra red top likoma 1+4 Mam nadzieje ze dobry pomysł(podpatrzony:P) no ale zanim zarybię trzeba wszystko trzeba przygotować. Gdy zaleje akwarium i przebadam mam nadzieję, że ktoś mi pomoże:) Dzięki z góry i pozdrawiam
Damian87 Opublikowano 3 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 3 Stycznia 2013 Witamy na forum nie jestem jakims specjalista w sprawach obsady ale wydaje mi sie ze 3 gatunki to juz za duzo na to akwarium
stan Opublikowano 3 Stycznia 2013 #3 Opublikowano 3 Stycznia 2013 Kolypaw ja tak mam i powiem Ci że nie jest to dobre zarybienie i docelowo (około miesiąca) rdzawe robią wylotkę z akwarium i zostanie maksymalnie saulosi 1+5 afra 1+5 ! W 200l jest za mało miejsca dla trzech samców. Jak na razie nie mam jakiś straszliwych konfliktów w akwarium , ale jakby nie patrzy trzy gatunki w 200l nie jest dobrym pomysłem i basta !
kolypaw Opublikowano 3 Stycznia 2013 Autor #4 Opublikowano 3 Stycznia 2013 Dzieki za info jako, że nie mam doświadczenia będę musiał się posłuchać
nabe Opublikowano 3 Stycznia 2013 #5 Opublikowano 3 Stycznia 2013 3 samce jednogatunkowo dałyby jeszcze radę...
kolypaw Opublikowano 3 Stycznia 2013 Autor #6 Opublikowano 3 Stycznia 2013 zależy mi na pseudotropheus saulosi, a co jeszce byś mi doradzili w takim razie??
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się