Tomas77 Opublikowano 2 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 2 Stycznia 2013 Witam ot akwarium ktorego niestety juz nie mam ale milo powspominac ja sie wam podoba??
pablojogi Opublikowano 2 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 2 Stycznia 2013 ryby ładne, wystrój nie powala.
Tomas77 Opublikowano 2 Stycznia 2013 Autor #3 Opublikowano 2 Stycznia 2013 ryby ładne, wystrój nie powala. wiem ze nie wymiata ale bylem poczatkujacy cieszylem sie rybkami i ze sie rozmnazaja to byla frajda.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się