Gingi Opublikowano 1 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 1 Stycznia 2013 Witam, akwarium uruchomione z koncem listopada 240 l jak w tytule filtracja TetraTec 600 plus wewnetrzny Aquaszut 750 grzalka Jager 250 Watt oswietlenie 2x18 Watt zwykle swietlowki podloze - piasek ze skladu budowlanego kamienie - Lupek Filitowy obsada na ta chwile: Auratus 1 + 4 ok 8 cm Afra 5 szt ok 4cm Red Red 3 szt ok 5cm Pozdrawiam Michal
Gingi Opublikowano 19 Stycznia 2013 Autor #3 Opublikowano 19 Stycznia 2013 Troche zachorowalem na to Malawi:)) Od czasu ostatniego posta postawilem jeszcze 160 l i dzis zalalem 600 l 200x60x50 wiec dla pyszczakow w sam raz:) niestety bez sumpa, mam do niego tetratec 1200 i wklejone w nie 40 l zbiornik Jak ogarne to troszke porzadek wokol tego, to zdjecia napewno wstawie Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się