HellRedAngel Opublikowano 1 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 1 Stycznia 2013 Witam W moim zbiorniku pojawiły się okrzemki. Zbiornik ma około 1.5 miesiąca, okrzemki są od 4-5 dni. Jak sobie z nimi poradzić ? Czy jest to wina zbyt intensywnego napowietrzania ? lub kwestia przekarmienia ryb ? czy "zainstalowanie " większej ilości roślin coś pomoże ? Z góry dziękuję za pomoc
Perez666 Opublikowano 1 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 1 Stycznia 2013 Proponuję p[ierw poczytać FAQ czy starsze podobne tematy a nie powtarzać to samo n-ty raz... http://forum.klub-malawi.pl/faq.php?faq=f
Rekomendowane odpowiedzi