Micheal Opublikowano 30 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 30 Grudnia 2012 Witam, Akwarium-300l Filtracja- tetratec 1200 Oświetlenie- 2x30w aquaglo i Floraglo Podłoże-piasek Dekoracja-kamienie wapienne / gałęzie / tło 3D
dzidek1985 Opublikowano 30 Grudnia 2012 #2 Opublikowano 30 Grudnia 2012 Ładne, chyba trochę przerybione? Ale wrzuć to lepiej do galerii! Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Damian87 Opublikowano 3 Stycznia 2013 #4 Opublikowano 3 Stycznia 2013 Ładne, chyba trochę przerybione? Ale wrzuć to lepiej do galerii! Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 nie rozumie dlaczego ma to wrzucac do galerii skoro to dzial przeznaczony do tego "Przedstaw sie i swoje akwarium" Akwarium mile dla oka
dzidek1985 Opublikowano 3 Stycznia 2013 #5 Opublikowano 3 Stycznia 2013 Źle to zinterpretowałem nie miało być "lepiej" tylko też! W dobrym tego słowa znaczeniu żeby się pochwalić! Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Micheal Opublikowano 7 Stycznia 2013 Autor #7 Opublikowano 7 Stycznia 2013 Obsada to -Pseudotropheus socolofi 1 samiec 4 samice -Pseudotropheus saulosi 1 samiec 4 samice -Maylandia estherae 1 samiec 3 samice -Labidochromis caeruleus 4 sztuki - posiadam jeszcze 5 pyszczaków ale nie mogę znaleźć gatunku, widać je na zdjęciu-małe pyszczaki w paski taka zebra, kolor niebieskawy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się