milanista Opublikowano 26 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 26 Grudnia 2012 Cześć, Na forum już jestem ponad rok,głownie pochłaniam Waszą wiedzę ale również napisałem kilka postów więc na pewno ktoś mnie kojarzy :)Historia mojej przygody z Malawi nie była przypadkowa,planowałem ten biotop od pewnego czasu. Od początku chciałem mieć akwarium o wymiarach 150/50/60 dlatego cierpliwie zbierałem pieniądze i planowałem jaka będzie obsada.(W czym mi bardzo pomogliście) Akwarium zakupiłem w sierpniu a wystartowało w pierwszych dniach września,pierwsze ryby kupiłem w pażdzierniku. Coś więcej na temat mojego Malawi: zestaw juwel o wymiarach 150x50x60 450l (akwarium z szafką w komplecie). Filtracja mechaniczna - Aquael Circulator 2000 Filtracja biologiczna - HW303B (1200l/h), 1/3 grysu koralowego oraz 2/3 bioceramiki. Falownik-NJ 1200 Grzałka - 250W Oświetlenie - 2x30W. Aranżacja: skały (piaskowiec), piach 0,8-1,2mm, tło czarne. W rolach głównych występują młode: M. Zebra Maison Reef - 3 sztuk Metriaclima Msobo Magunga - 2-4 sztuk Pseudotropheus Demasoni - 9 sztuki Na dniach dokoptuje 4 demonki i 2 samice magunga.W styczniu dojdą jeszcze maisonki bo w tej chwili nie ma ich sprzedawca. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29276ac4669ab82b.html# http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e64eb466e71f982d.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się