Kacper_90 Opublikowano 24 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 24 Grudnia 2012 Jak w temacie, co to za glony i jak się ich pozbyć? występują tylko na zewnętrznych stronach kamieni, w środku oraz części schowanej w piasku nie występują. Dodam że akwarium ma 128. (80x40x40) filtr zew JBL e700, filtr wewnętrzny AQUAEL jako mechanik z gąbką oraz lampe UV 9W która jest cały czas włączona. Parametrów wody wam nie podam bo jej nie sprawdzam. Biotop malawi, podłoże to bardzo drobny żwirek, a z kamieni to wapień filipiński no i te skałki. Zadałeś już to pytanie w innym temacie. zamykam
Rekomendowane odpowiedzi