Konrad-skorpion Opublikowano 21 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 21 Grudnia 2012 Mam na imię Konrad i mieszkam w Lublinie. Czytam od dzisiaj w nocy Wasze recenzję z hodowli Malawi i nie mogę się oderwać, Zacząłem od zakupu baniaka 120x40x50 oraz filtr Fluval 406i zaczynam z Wami tą wspaniałą przygodę. Wiem, że czekają mnie inne wydatki i dzięki Wam wiem co kupić i jak rozpocząć, Myślę, że po miesiącu zaprezentuję moje "oczko" Pozdrawiam serdecznie Konrad
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się