tomaszr2005 Opublikowano 10 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 10 Grudnia 2012 Witam wszystkich.Chciałem zaprezentować swoje akwarium.Jest to moja druga biotopowa malawka.Pierwsza była 10 lat temu.Obecny zbiornik funkcjonuje od półtora roku. Zbiornik:300L 120x50x50 Oświetlenie: T8 2x30 Power Glo i Aqua Glo Filtracja: narurowa (100m-pompa-50m) - mechanik , tetra ex700 (prefiltr z korpusu narurowego) - biologia , minikani120 - mechanik , JVP-101 - cyrkulacja ,filtr hydroponiczy Ogrzewanie: 300w Podłoże: ok 45kg piachu budowlanego, serpentynit ok 80kg Tło: DIY(styropian 1cm + pianka + cx5 + farba) grubość od 4 do 8 cm Obsada: Pseudotropheus saulosi 2+6 Pseudotropheus sp. Elongatus Ruarwe (Neon Spot) 1+3 Pozdrawiam. [ame] [/ame] [ame] [/ame]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się