clk Opublikowano 10 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 10 Grudnia 2012 Witam, Forum przeglądam już od dłuższego czasu (ok. 2 lat), a dzięki pomocy udzielających się tutaj osób założyłem swoje pierwsze akwarium. Wczoraj zamieściłem na YT film z karmienia (akurat dla lepszego efektu użyłem tabletek ze spiruliną) i w związku z tym stwierdziłem, że pochwalę się moim skromnym akwa w społeczności Pozdrawiam, Szymon
clk Opublikowano 10 Grudnia 2012 Autor #3 Opublikowano 10 Grudnia 2012 Dzięki Zakupione dwa lata temu od innego użytkownika tego forum (damianp75), od małego bezproblemowe
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się