paziu101 Opublikowano 7 Listopada 2012 #1 Opublikowano 7 Listopada 2012 Witam jestem nowym członkiem forum malawi i chciałbym się pochwalić baniaczkiem 116 L i oczywiście się od was sporo dowiedzieć aby moje akwarium ulepszyć poprawić.Pozdrawiam, za wszelkie błędy laika przepraszam;)
Slawek-meszek Opublikowano 7 Listopada 2012 #2 Opublikowano 7 Listopada 2012 Witaj Co do aranżu akwa to sprawa indywidualna i ma się podobać samemu sobie Z tego co widzę w Twoim akwa pływają np L yellow i auratus i te dwie rybki już nie pasują do siebie z powodu diety wielkosci i agresywnosci Tak naprawdę w takim akwa to max jeden gatunek Proszę podaj cala obsadę może wtedy coś więcej się napisze i udzieli podpowiedzi
paziu101 Opublikowano 7 Listopada 2012 Autor #3 Opublikowano 7 Listopada 2012 Cze szczerze co do ryb miałem dylemat i niewiedzę odkupowałem je od gościa z allegro i były małe więc dawał co popadnie za dobrą cene:( Będe pisał bardzo laicznie ok 2x żółte saulosi 2x żółte yellow 3x pomarańczowe??? 3x niebieskie w pasy pionowe albo saulosi lub lombardzki 1x w pasy poziome chyba złocisty auratus
zdrowy_zab Opublikowano 7 Listopada 2012 #4 Opublikowano 7 Listopada 2012 Więc w tym akwarium, prócz 1+3 saulosi nic innego trzymać nie wypada.
Slawek-meszek Opublikowano 7 Listopada 2012 #5 Opublikowano 7 Listopada 2012 To Twoje saulosi wyglada mi bardziej na P socolofi te pomaranczowe to red-red Zgadzam sie z przedmowca z tego wszystkiego to tylko saulosi sie nadaje
paziu101 Opublikowano 7 Listopada 2012 Autor #6 Opublikowano 7 Listopada 2012 Czyli mam problem i to spory bo to miały być wszystkie saulosy Na jutro postaram się przygotować zdięcia poszczególnych ryb i pomożecie mi rozwiązać problem ok:( :(
zdrowy_zab Opublikowano 8 Listopada 2012 #7 Opublikowano 8 Listopada 2012 Od razu uprzedze, do identyfikacji - galeria
dzino Opublikowano 18 Listopada 2012 #8 Opublikowano 18 Listopada 2012 Witam jestem nowym użytkownikiem malawi.Moje akwarium 200l obecnie mam maylandia esterae red-red w ilosci dorosła samica i maluchy a takze saulosi samica dorosła i 2 male samce.Będę chciał sie zamienic oddać dwa red-redy i pozyskać samca wybarwionego saulosi ( nie coral)Pozdrawiam Marcin
nabe Opublikowano 18 Listopada 2012 #9 Opublikowano 18 Listopada 2012 dzino, preferujemy ogłoszenia na Giełdzie http://www.klub-malawi.pl/index.php/gielda
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się