Skocz do zawartości

grzechp

Użytkownik
  • Postów

    189
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzechp

  1. święta prawda, ale przyznanie się do błedów wymaga odrobiny pokory i dojrzałości
  2. nie jestem wyjątkiem na poczatku stosowałem seroski aquatan na obecną chwilę leje kranówę i jest ok.
  3. a jak wygląda jego praca po pewnym okresie użytkowania? bo zrozumiałem że testowałeś nowy sprzęt, mam pompkę Hailea i muszę przyznać że na początku byłem zadowolony, ale głośnośc pracy rośnie wprost proporcjonalnie do czasu użytkowania, pompuje ok. ale głośno
  4. ja nad inne grzałki przedkładam skalara , mogę go położyć na dnie, zawiesic na na boku pełna swoboda no i ta regulacja przy wtyczce pełny komfort, w kotniku na dnie leży najzwyklejszy szut podłączony do RT2 prostota i wygoda ot co
  5. Jeżeli mój głos pomoże ci podjąć decyzję to postaw proste akwa. i tak jak napisałeś pokuś się na te 180 cm
  6. nie tylko auratusy w nich gustują, u mnie cała obsada traktuje świderki jako zaplecze pokarmowe i bardzo dobrze bo gdyby nie ta naturalna regulacja to byloby ich chyba tyle samo co żwirku, no i w malawi też żyją obok siebie
  7. nie bardzo rozumiem dlaczego oddawanie nie wchodzi w rachubę? a przy okazji powinieneś odwiedzić ten sklep w którym kupowałeś te rybki i porozmawiać ze sprzedawcą, jakby na to nie patrzeć zostałeś w perfidny sposób okłamany, naciągnięty, wpuszczony w maliny że aż ręce opadają, a skoro przeglądałeś forum i serwis to dobrze wiesz co masz zrobić
  8. http://www.sklepmalawi.pl/
  9. ja mam styropian tylko pod skałami , patent prosty zdający egzamin i żaden podkop nie straszny
  10. Ja mam generalnie przykre doświadczenia związane z tym pokarmem, który jest wręcz ochoczo pochłaniany przez ryby, kiedyś gdy zajmowałem się rybami z rodziny pelvicachromis i uważałem ochotkę za wręcz niezastąpiony składnik diety moich ryb, wyżej wymienioną larwą wytrułem najpiękniejsze okazy mojej hodowli, nie mam zamiaru piętnować tego pokarmu ale ja od tamtej pory go unikam i na szczęście dla moich mbuna jest to pokarm zbyt bogaty w proteiny więc nie mam dylematy czy podawać czy nie.
  11. grzechp

    sinice

    pytam bo efekt kuracji jest rewelacyjny i tak jak napisałaś podmiana po kuracji jest oczywista, a ja chciałbym wiedzieć czy przed kuracją basior też podmieniał wodę np. żeby zmniejszyć stężenia NO3 w wodzie
  12. U mnie na dzisiaj temperaura utrzymuje się na poziomie 29-30 st.C więc mogę powiedzieć że nie mam problemu, przy wiekszych upałach gdy przekraczała 30 st.C stosowałem te same metody co "mateusz" podmiana na chlodniejsza wodę i ta butla, jak bylo gorzej to dwie, żona tylko się tak na mnie dziwnie patrzyła :roll: , gdy śmigałem z butlami od zamrażarki do akwa., zresztą od zawsze uważa że akwaryści są lekko szurnięci bo jak to można poświęcać tyle czasu rybkom których się nie zje, tak i do tego jeszcze zmarnowany czas na forum akwa. czy rozmowy z bratem (też jest chory- tanganika) ,, no bo ile czasu można gadać o tym samym?"
  13. grzechp

    sinice

    a jak z podmianą wody, chodzi mi o to czy robiłeś podmianę przed zaciemnieniem ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.