Skocz do zawartości

lukaszra

Użytkownik
  • Postów

    384
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszra

  1. lukaszra

    czyszczenie spoin

    Siemka slyszeliscie kiedys cos takiego ze jak sie nie czysci spoin pionowych miedzy scianami to akwa po okolo 3 latach zaczyna ciec bo wlazi pod klej glon ?? bo szczerze ja raczej to czyscze szyby niz laczenia kleju a moja stara 60 tka ma juz z 10 lat i nie zaobserwowalem takiej jazdy
  2. pokaz jakiegos linka do tych ledowych swietlowek jak mozesz co mylisz zeby polaczyc tego jbl solar z aqua glo ???
  3. tez mialem kilka w domu jeszcze pozostaje tylko czekac do roztopow
  4. w samym chwaszczynie sa chyba 3 pod rzad przed rondem za rondem i gdzies jeszcze w gdansku tez ze 3
  5. w Gdyni w Chwaszczynie sam tam kupowalem do pierwszego akwa http://www.pkt.pl/firmy/Chwaszczyno/q_kamien++++/1/?edsacid=aw-1-&gclid=CPPyidqUtp8CFUOFzAodFikQ0Q pronto
  6. nie poto zeby mogl sobie klient zoaczyc tylko moze gdzies sprzedaja pod dachem np obi itp ,,, twoja odpowiedz jest bez sensu tym bdziej ze kupki z kamieniami sa w skladach w 3miescie wszedzie nie trzeba jechac do zukowa ,,, bez sensowna wypowiedz
  7. wie ktos moze gdzie w okolicach trojmiasta dostac sempertynit ale gdzies pod dachem bo na skladach to jeden wielki snieg jest nic wiecej , zeby sie dokopac do kamieni to tragedia a co dopiero cos wybrac jak to takie pomarzniete ,,,,
  8. a skad ty gabki wziales ?? masz jakies foto ??
  9. ok czyly nic
  10. wypowiedzi ...Ludzie czytajcie forum uważnie.Zakładacie powielające się tematy.Oprócz ślimaków nic nie powinno się trzymać z pyszczakami.Żadnych krabów,raków,bocji,glonojadów czy innych płetwonurków.... ...A gdzie pisałem o s.nyassea? Łatwo wydedukować że chodzi o przedstawicieli innych biotopów.Jeśli mamy już być tacy dokładni to dodam jeszcze takich przedstawicieli fauny z Malawi:Mastacembelus sp,"rosette" , Bagrus meridionalis,Labeo cylindricus czy krab malawijski. no to jest chyba zaprzeczenie i twierdzenie ,,, hmmm pozdrawiam szkoda czasu na takie wypowiedzi prosze o odpowiedz na temat postu pozdrowki
  11. porosil bym poszczegolne linki do poszczegolnych gatunkow bo po wpisaniu w google wyskakuja rozne opcje twoja wypowiedz z krabami jest nieco niejasna bo w jednym piszesz ze nie a w drugim ze jednak tak szukalem takiego kraba na necie ale jakos nie widu nic takiego
  12. jednak ten post nie byl taki bez sensu ,, jestescie za bdzo ortodoksyjni najpierw zjedziecie od gory do dolu a za chwila sie tlumaczycie,,, spokojnie poto jest forum aby pytac natomiast jesli uwazacie ze temat bez sensu to nie odpowiadajcie bo wlasnie Wasze wypowedzi zajmuja miejsce ale dzieki za odp
  13. inne ciekawe propozycje ??:)O
  14. jak masz saulosi to kolejne ze 3 minuty hahah
  15. tk obstawialem że ze 25 zanim doczytalem ze 15 ale co by mozna tak na rluzej niz kilka dni
  16. a powiedzcie szczerze co mozna miec w akwa z pyszczakami cos takiego innego cos ciekawego oczywiscie nie ujmujac ryberom ,,, kiedys czytalem o raku ale czy to fajny pomysl ,,, moze cos jeszcze ...?? zaskoczcie mnie ,,,
  17. a te bocje chyba wcinaja swiderki albo cos myle ale ktora bocja napewno wciaga slimaki i to ostro
  18. jedna jest w glownym akwa ale skad ??? zagadka enigmy ,...hmmm
  19. suchajcie odlowilem samice z inkubacja plywala wkotniku z jednym maluchem z poprzedniego tarla moze mial ze 2 cm teraz przychodze z pracy w kotniku samica juz bez podgardla a tego malego 2 centymetrowego brak ,,, maly zepsul wypuszczone male ,,??...mama sie wkurzyla zepsula 2 centymentrowego ???
  20. Reka do góry kto widział takie zjawisko u MBUNA? ja widzialem u siebie pisalem zreszta posta o tym ,,, w ktorym odpowiedz poparli filmikiem
  21. no ja wlasnie z twojej foty patrzylem co masz za swietlowke ale co masz 2 sztuki tego jbla ?? czy tylko jedna czy jak??
  22. siemka z czym byscie to zmixowali ?? akwa 450 litrow jedna bedzie wlasnie JBL Solar Marin Day T8 tak mi sie wydaje przynajmniej ze bedzie ok ale cos jeszcze do tego by sie zdalo macie jakis dobry sklep online ze swietlowkami ??
  23. http://www.sklep.aquamedic.pl/index.php/product/show/id/5530 fajna ale cena nie fajna moze ktos skopiuje ?? chetnie sie dogadam
  24. siemka macie gdzies moze adres na sklad w okolicach Malborka ?? bo nie che mi sie wozic z Gdanska ... dzieki pozdroweczki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.